Ekspercka analiza: Bitcoin Might Not Face Correction Soon

TradingView kierownik Pierce Crosby zasugerował, że cena Bitcoin może pozostać bycza, pomimo obaw o wycofanie się po ostatnim gwałtownym wzroście, aby osiągnąć rekordowy poziom. Kiedy w ostatni weekend Bitcoin podniósł się, aby zapakować nowy żeton o wartości ponad 24.000 USD, istnieją obawy, że może on stanąć w obliczu wyprzedaży od handlowców szukających zysku, co spowoduje spadek ceny. Crosby przewiduje jednak, że cena kryptokursy będzie nadal rosnąć w górę: “W tej chwili widzę bardzo krótkotrwały wiatr w głowę dla Bitcoina… Przedstawienie w ostatnim czasie może wydawać się paraboliczne, ale nie spodziewamy się prawie żadnych negatywnych wydarzeń. To czyni z tego byka przypadek bazujący na cenie.”

Przypadek byczego Bitcoina..

Bitcoin w ciągu ostatniego roku stale zyskiwał na wartości, dostosowując się do trudnego rynku tłuszczów. Wraz z walką o dolara amerykańskiego o zdobycie i utrzymanie siły, przemysł kryptokurczarski stał się popularnym aktywem zabezpieczającym. Na początku grudnia cena Bitcoin wzrosła do rekordowego poziomu 20 000 USD, a dwa tygodnie później eksplodowała, osiągając kolejny rekordowy poziom 24 000 USD. Chociaż te poziomy są bezprecedensowe i cena Bitcoin może iść w dowolnym kierunku, Crosby uważa, że będzie nadal w górę.

Niepewność co do rynku altcoinów

Podczas gdy Crosby może być byczy o Bitcoin, dyrektor generalny TradingView nie jest pewien, co altcoiny mogą zrobić. Odnosi się to do wiodących altcoinów na rynku kryptokurrency, jak również tych z mniejszym limitem rynkowym. Zasugerował on, że Bitcoin jest w mocnej pozycji, ale nie jest tak pewny co do oferty “major” (głównych altcoinów): “Altcoins”, do którego mam mniejsze zaufanie, zwłaszcza, że rotacja na “major” ma miejsce. Moglibyśmy się spodziewać, że wiosną wrócimy do altów, ale niestety dla miłośników altów, Bitcoin jest relatywnie silniejszy”

Recente

Porque devo investir em Bitcoin?

Parte dez do Básico de Bitcoin: O fenómeno explicado em linguagem simples.

O que é um ICO invertido?

Embora as OIC tenham provado ser uma via popular para o financiamento de multidões, numerosas empresas viraram-se para inverter as OIC -...

O que é um programa de recompensa da ICO?

Como é que é um sistema de recompensas na cadeia de bloqueios? Nisto, exploramos diferentes tipos de programas de recompensas ICO.

Começar: quais são os blocos básicos de construção da moeda criptográfica?

Se acabou de começar a olhar para o mundo selvagem da moeda criptográfica, é provável que não saiba realmente o que se está a passar. Aqui...

Ver Tudo