Dogecoin, tonący “hustle” w tej chwili

Dogecoin

Dogecoin, często promowany przez Elona Muska, odnotował ostatnio spadek, pomimo występu prezesa Tesli w Saturday Night Live i okrzyku o kryptowalucie. Kryptowaluta która narodziła się z mema, znalazła się w centrum uwagi, ponieważ matka Muska, Maye Musk, ze ma nadzieję, że jej syn nie podaruje jej Dogecoin w prezencie na Dzień Matki

The Dogefather – Doge to “hustle”

Musk, występujący w programie w roli eksperta finansowego, bardziej dogłębnie odniósł się do tokena, mówiąc o rynku kryptowalut. Pomimo tego Dogecoin zanotował szokujący 30% spadek ceny po programie. Nazywając siebie “Dogefather”, Musk mówił o gwałtownie rosnących cenach Bitcoin Ethereum i Dogecoin. Kiedy Michael Che z Saturday Night Live zapytał Muska o to, czym tak naprawdę jest Dogecoin, Musk żartobliwie nie odpowiedział na pytanie, odpowiadając jedynie, że Doge jest tak samo prawdziwy jak dolar amerykański, a kryptowaluta to hustle.

Na początku maja Doge zyskał powyżej granicy półdolara. Jednak w trakcie programu, po monologu otwierającym, jak pokazano powyżej, cena kryptowaluty meme spadła z poziomu 0,69 USD do poziomu poniżej 0,50 USD. Obecnie Dogecoin spadł o 17,11% w dziennej wartości handlowej. Podczas gdy ten niedźwiedzi dip w ciągu ostatnich 24 godzin może wyglądać negatywnie w krótkoterminowym handlu kryptowalutą meme, to nadal wygląda na 28,19% zysku w ciągu ostatniego tygodnia. Wiele osób spodziewało się, że cena Dogeocin wzrośnie podczas i po skeczu Saturday Night Live, po tym jak Elon Musk zasugerował, że pojawi się w programie jako “ojciec psów”.

r

Inne kryptowaluty na rynku

Jako że Dogecoin może wyglądać na uszkodzony pickings z weekendu, rynek pokazuje mieszane sygnały. Bitcoin ze słabą 45% dominacją, jest na czerwono z prawie 2% spadkiem dziennej wartości handlowej. Ethereum jest obecnie jednym z niewielu wiodących tokenów na zielono z niewielkim 1% wzrostem dziennego obrotu. Jeśli Ethereum będzie w stanie utrzymać się na stałym poziomie, możliwe, że zachowa trochę zdrowia na rynku, podczas gdy inne tokeny będą starały się odrobić straty z tego weekendu.

Related Articles

Should Beijing look at its crypto ban? A former bank member believes so

A former member of the Monetary Policy Committee at the People’s Bank of China believes the ban on China should be reconsidered.

United Kingdom riddled with crypto scams

Owing to the lack of regulation and restriction in the United Kingdom, fraudulent companies have been flocking to the country.

US lawmakers seek answers from Silvergate about FTX link

United States senators have requested information from Silvergate Capital regarding the firm's association with FTX.

Bitcoin value in Nigeria surges as cash-free society initiative expands

The adoption rate of cryptocurrency in Nigeria hits new highs and the price of Bitcoin has hit a more than 60% premium.

See All