Dogecoin, tonący “hustle” w tej chwili

Dogecoin

Dogecoin, często promowany przez Elona Muska, odnotował ostatnio spadek, pomimo występu prezesa Tesli w Saturday Night Live i okrzyku o kryptowalucie. Kryptowaluta która narodziła się z mema, znalazła się w centrum uwagi, ponieważ matka Muska, Maye Musk, ze ma nadzieję, że jej syn nie podaruje jej Dogecoin w prezencie na Dzień Matki

The Dogefather – Doge to “hustle”

Musk, występujący w programie w roli eksperta finansowego, bardziej dogłębnie odniósł się do tokena, mówiąc o rynku kryptowalut. Pomimo tego Dogecoin zanotował szokujący 30% spadek ceny po programie. Nazywając siebie “Dogefather”, Musk mówił o gwałtownie rosnących cenach Bitcoin Ethereum i Dogecoin. Kiedy Michael Che z Saturday Night Live zapytał Muska o to, czym tak naprawdę jest Dogecoin, Musk żartobliwie nie odpowiedział na pytanie, odpowiadając jedynie, że Doge jest tak samo prawdziwy jak dolar amerykański, a kryptowaluta to hustle.

Na początku maja Doge zyskał powyżej granicy półdolara. Jednak w trakcie programu, po monologu otwierającym, jak pokazano powyżej, cena kryptowaluty meme spadła z poziomu 0,69 USD do poziomu poniżej 0,50 USD. Obecnie Dogecoin spadł o 17,11% w dziennej wartości handlowej. Podczas gdy ten niedźwiedzi dip w ciągu ostatnich 24 godzin może wyglądać negatywnie w krótkoterminowym handlu kryptowalutą meme, to nadal wygląda na 28,19% zysku w ciągu ostatniego tygodnia. Wiele osób spodziewało się, że cena Dogeocin wzrośnie podczas i po skeczu Saturday Night Live, po tym jak Elon Musk zasugerował, że pojawi się w programie jako “ojciec psów”.

r

Inne kryptowaluty na rynku

Jako że Dogecoin może wyglądać na uszkodzony pickings z weekendu, rynek pokazuje mieszane sygnały. Bitcoin ze słabą 45% dominacją, jest na czerwono z prawie 2% spadkiem dziennej wartości handlowej. Ethereum jest obecnie jednym z niewielu wiodących tokenów na zielono z niewielkim 1% wzrostem dziennego obrotu. Jeśli Ethereum będzie w stanie utrzymać się na stałym poziomie, możliwe, że zachowa trochę zdrowia na rynku, podczas gdy inne tokeny będą starały się odrobić straty z tego weekendu.

Related Articles

Expansion: Coinbase will be launching in the Netherlands

As part of its global expansion, Coinbase has announced that it has been granted regulatory approval from the Netherlands' national bank.

Is Bitcoin better than retail estate as an investment?

According to MicroStrategy CEO Michael Saylor, Bitcoin presents a much better long-term asset than property.

Ethereum Merge proves a more efficient crypto industry

While Ethereum Merge might be cutting down on energy consumption, the chair of the US CFTC argues the industry still needs to be doing more.

The Russian Prime Minister urges crypto regulation

The Russian Prime Minister has instructed the government to regulate the cryptocurrency space by the end of the year.

See All